Polska 2 Liga

II liga: Kolejny remis Widzewa

W spotkaniu 31. kolejki II ligi Widzew Łódź nie przerwał fatalnej passy i zremisował w Częstochowie ze Skrą 1:1.Widzew Łódź pojechał do Częstochowy aby w końcu przełamać złą passę. Łodzianie zremisowali dziewięć kolejnych meczów i zespół Jacka Paszulewicza chciał w końcu zainkasować komplet punktów.

W pierwszej połowa Widzew był stroną przeważającą. Dwukrotnie bliski zdobycia bramki był Mateusz Michalski, ale po 45 minutach utrzymywał się bezbramkowy remis.

W drugiej odsłonie łodzianie w końcu dopięli swego. W 59. minucie piłkę do własnej siatki skierował Mariusz Holik. Skra do końca próbowała doprowadzić przynajmniej do remisu i ta sztuka jej się udała. W 88. minucie do siatki trafił Holik, który zrehabilitował się za wcześniejszy błąd. W doliczonym czasie Widzew miał jeszcze rzut karny, ale Michael Ameyaw strzelił tylko w słupek i mecz zakończył się podziałem punktów. Dla łodzian jest to dziesiąty remis z rzędu.

W kolejnej serii gier Skra zagra z Błękitnymi Stargard, z kolei Widzew podejmie Ruch Chorzów.