I liga: Wysokie zwycięstwo Wisły Kraków!

Wisła Kraków zagrała na miarę oczekiwań swoich kibiców! Po ciekawym i emocjonującym meczu Biała Gwiazda pokonała Motor Lublin 4:1.

Biała Gwiazda po dwóch remisach z rzędu dopisuje na swoje konto komplet zdobytych oczek w Fortuna 1.liga. Piłkarze Radosława Sobolewskiego efektownie wygrali z Motorem Lublin 4:1.

Już w pierwszej połowie krakowianie prowadzili 2:0 po bramkarz zdobytych przez Alfaro i Rodado. W drugiej połowie napastnik Wisły podwyższył na 3:0 po rzucie karnym.

Kontaktową bramkę dla Motoru zdobył Arkadiusz Najemski, ale w doliczonym czasie gry Goku wykorzystał rzut karny i Hiszpan ustalił wynik na 4:1.

W końcówce arbiter miał pełne ręce roboty i musiał uspokajać atmosferę przy rzucie karnym dla Wisły. Junca (Wisła Kraków) i Wolski (Motor) otrzymali czerwone kartki i przedwcześnie opuścili boisko.

Wisła Kraków pnie się w tabeli ligowej i jest już na 8. miejscu. Motor Lublin po dwóch porażkach z rzędu jest na 4. lokacie.