I liga: Remis Polonii z Termaliką

Polonia Warszawa nie zdołała utrzymać wywalczonego prowadzenia. Czarne Koszule remisuje starcie z Termaliką przed własną publicznością.

Ciekawe zakończenie sobotnich zmagań w I lidze. Polonia Warszawa remisuje z Termaliką B-B Nieciecza 1:1.

W pierwszej połowie zabrakło goli, ale dynamika meczu stała na całkiem wysokim poziomie. Bardzo dobrze spisywał się bramkarz Słoni, Tomasz Loska skutecznie bronił strzały zawodników Polonii i pewnie bronił dostępu do własnej bramki.

Na otwarcie wyniku trzeba było poczekać do drugiej połowy, w 60. minucie meczu Bartosz Biedrzycki precyzyjnym strzałem pokonał solidnie spisującego się Loskę i Polonia objęła prowadzenie.

Czarnym Koszulom nie udało się utrzymać wyniku do ostatniego gwizdka sędziego. Wprowadzony z ławki Tomas Poznar skorzystał na podaniu Macieja Wolskiego i w 82. minucie doprowadził do wyrównania, które ostatecznie stało się rozstrzygnięciem tego spotkania.

Termalica i Polonia zachowują swoje pozycje w tabeli i są odpowiednio na miejscach 9. i 11.