Hit kolejki dla Milanu

AC Milan pokonał kulejące Napoli 1:0 w najciekawiej zapowiadającym się starciu 24. kolejki włoskiej Serie A. Na boisku obecny był Piotr Zieliński.

Milan lepszy od Napoli w hicie 24. serii gier włoskiej Serie A! Mediolańczycy byli faworyzowani przed rozpoczęciem meczu i zagrali zgodnie z oczekiwaniami, pokonując obecnego jeszcze mistrza Włoch.

Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Theo Hernandez, w 25. minucie spotkania wykorzystał dogranie Rafaela Leao. Mediolańczycy w przekroju całego spotkania wyglądali lepiej na tle bezradnego Napoli. Mistrz Włoch nieco przebudził się w drugiej połowie, ale jego występ wpasował się w jego nijaką formę sportową.

Piotr Zieliński zagrał w pierwszym składzie i został zmieniony w 76. minucie spotkania.

Mediolańczycy umocnili się na trzecim miejscu w tabeli, jednak strata do liderującego Interu wciąż wynosi osiem punktów. Wyżej notowany Juventus jutro zagra swoje spotkanie przeciwko Udinese.

Napoli po ostatniej serii bez porażek notuje 8. przegraną w tym sezonie. Mistrz Włoch jest dopiero na 9. miejscu.