Polska Reprezentacja Polski

Grecja: Wygrane Atromitosu i PAOK (akt.)

Atromitos Peristeri pokonał 4:2 AO Kerkyra w spotkaniu 18. kolejki greckiej Super Ligi. Całe spotkanie w barwach stołecznego zespołu rozegrało dwóch Polaków – Marek Saganowski i Marcin Baszczyński, który w 22. minucie zapisał się do protokołu meczowego żółtą kartką.

Zwycięstwo Atromitosowi zapewniły dwie bramki Eliasa Anastasakosa oraz trafienia Henriego Camary i Marcelo Sarmiento. Goście zdołali odpowiedzieć jedynie golami Christosa Kalantzisa i Thanasisa Tsigkasa.

Po tym spotkaniu Atromitos Peristeri awansował na 10. miejsce w tabeli ligi greckiej.

Ze zwycięstwa swojego zespołu mógł się także cieszyć Mirosław Sznaucner, którego PAOK Saloniki w wyjazdowym spotkaniu pokonał 3:0 Olympiakos Volou. Polski obrońca, który rozegrał ten mecz w pełnym wymiarze czasowym, w 49. minucie został ukarany przez arbitra żółtą kartką.

Dzięki temu zwycięstwu PAOK awansował na 3. miejsce w tabeli Super Ligi.