Polska Reprezentacja Polski

Grecja: Wygrana PAOK-u, porażka Atromitosu

Iraklis Saloniki Roberta Szczota, AEK Ateny Rogera Guerreiro oraz PAOK Saloniki Mirosława Sznaucnera wygrały swoje niedzielne mecze w ramach 17. kolejki ligi greckiej.

Iraklis, bez kontuzjowanego Szczota, pokonał na własnym obiekcie Atromitos Peristeri 1:0, a jedynego gola zdobył w 45. minucie Victoras Constantin Iacob. W zespole gości całe spotkanie rozegrali Marcin Baszczyński i Marek Saganowski.

PAOK równie skromnie pokonał z kolei Asteras Tripolis. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Dimitris Salpingidis. Pełne 90 minut na boisku spędził Mirosław Sznaucner, który w 62. minucie został ukarany żółtą kartką.

Wyjazdową wygraną 3:1 nad Panserraikosem odniósł natomiast AEK Ateny, do którego podstawowej jedenastki wrócił Roger Guerreiro. Jego drużyna wygrała dzięki golom Ismaela Blanco oraz Nikosa Liberopoulosa, który dwa razy trafił do siatki rywali.

W obronie Ergotelisu Heraklion cały mecz rozegrał także Tomasz Wisio, a jego zespół bezbramkowo zremisował z Olympiakosem Volou.