Górnik Łęczna remisuje z GKS Tychy. Oba zespoły kontynuują serię remisów
Po ciekawym meczu Górnik Łęczna zremisował u siebie z GKS Tychy w ramach 17. kolejki ligowej.
Obie drużyny już od dłuższego czasu nie potrafią znaleźć sposobu na zwycięstwo w rozgrywkach Betclic 1.1iga. Mecz w Łęcznej zakończył się rezultatem 2:2.
Górnik bardzo szybko wyszedł na prowadzenie za sprawą trafienia Marko Roginicia. Jeszcze w pierwszej części meczu do siatki trafił Julius Ertlthaler.
Po przerwie Janaszek w 68. minucie trafił do siatki, ale Górnik prowadził tylko trzy minuty. Na listę strzelców wpisał się Keiblinger.
Dla Górnika to drugi remis z rzędu, co łącznie daje mu to 9. miejsc w tabeli. Dla GKS-u to z kolei czwarty podział punktów. Przewaga tyszan nad strefą spadkową blednie i wynosi tylko punkt.
Papszun jasno o sytuacji Legii. „Potrzebujemy wzmocnień”
Szkoleniowiec warszawskiej Legii jest świadom, że zespół potrzebuje nowych zawodników. Marek Papszun na spotkaniu z mediami bił na alarm, twierdząc, że transfery na kolejny sezon są niezbędne.
Media: Bereszyński zbliża się do Ekstraklasy! Negocjacje już trwają!
Bartosz Bereszyński lada dzień stanie się wolnym zawodnikiem. Niewykluczone, że wróci do Ekstraklasy. Jeden z rodzimych klubów już podjął z nim rozmowy!