W marcu 2012 roku Podbeskidzie Bielsko-Biała w meczu sparingowym zmierzy się z zespołem Termalicy Bruk-Bet Nieciecza. Dla wicelidera I ligi będzie to jeden z ostatnich sprawdzianów przed ligą.
Mecz rozegrany zostanie 1 marca. Podbeskidzie będzie już po dwóch potyczkach ligowych – z Widzewem Łódź i Zagłębiem Lubin. Robert Kasperczyk zapowiedział, że w sparingu z Termaliką otrzymają szansę głównie gracze rezerwowi.
Po przerwie zimowej I liga rozpoczyna zmagania w weekend 17-18 marca. Termalica zmierzy się z Arką Gdynia na wyjeździe.
Kolejny piłkarz żąda odejścia z Lechii! Urfer stawia sprawę jasno
Bohdan Wjunnyk jest chętny na przenosiny do zdobywcy pucharu Portugalii, czyli SCU Torreense. W tym momencie jednak do przeprowadzenia transakcji brakuje zgody właściciela Lechii.