Głośny transfer wewnątrz Betclic 1. Ligi! [INFO PN]
Dzieje się na zapleczu Ekstraklasy! Jeden z zawodników odchodzi z klubu, ale pozostaje na boiskach Betclic 1. Ligi.
Według naszych informacji Cassio przeniesie się z Pogoni Siedlce do Odry Opole. Oficjalnie ogłoszenie tej przeprowadzki jest już tylko kwestią czasu.
25-letni Brazylijczyk zostanie wykupiony na zasadzie definitywnego transferu. Opolanie za rosłego stopera zapłacą około 350 tysięcy złotych.
Środkowy obrońca grał na chwałę Pogoni od lipca ubiegłego roku. Łącznie w ich barwach rozegrał 27 spotkań. Nie wpisał się na listę strzelców, ale zanotował 1 asystę.
W Polsce gracz z Kraju Kawy bronił także barw Orląt Radzyń, a także ekipy Narew Ostrołęka. Teraz ma stanowić o sile formacji defensywnej zespołu z Opola.
Lechia Gdańsk rozstaje się z ważnymi graczami. Urfer zagroził PZPN-owi
"W odpowiednim czasie Polski Związek Piłki Nożnej zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nieodwracalną szkodę poniesioną przez Lechię Gdańsk w wyniku zastosowania bezprawnej pięciopunktowej sankcji" – czytamy na stronie klubu po rozstaniu się z Dawidem Kurminowskim. Biało-zieloni pożegnali także kilku innych ważnych piłkarzy.