Fulham zdobyło Old Trafford

Manchester United przegrał 1:2 z Fulham. Czerwone Diabły pogrążył nigeryjski duet. Dla gości to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo na Old Trafford od przeszło dwóch dekad.

Mecz od początku nie układał się po myśli podopieczni Erika ten Haga, Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a po przerwie gdy paradoksalnie przeważali nad Fulham, dali sobie wbić dwie bramki, strzelając przy tym tylko jedną.

Wynik spotkania w 65. minucie otworzył Calvin Bassey. United doprowadziło do wyrównania tuż przed końcem podstawowego czasu gry. W 89. minucie na listę strzelców wpisał się Harry Maguire i wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów.

Wtedy jednak do akcji wkroczył kolejny Nigeryjczyk. Alex Iwobi, bo o nim właśnie mowa, w siódmej minucie doliczonego czasu gry przechylił szalę zwycięstwa na korzyść Fulham.

Na taki mecz londyńczycy czekali… ponad dwie dekady. Ostatni raz Fulham wywiozło z Old Trafford komplet punktów 25 października 2003 roku.