Fortuna I liga: Remis w Niecieczy

W spotkaniu Bruk-Betu z Podbeskidziem zwycięzca nie został wyłoniony. Oba zespoły podzieliły się punktami.

Choć zdecydowanie bliżej zwycięstwa byli piłkarze z Bielska-Białej. Po bramkach Bartosza Bidy z 16. minuty oraz Mateusza Ziółkowskiego z 45. minuty goście prowadzili 2:0. Tuż przed przerwą kontakt dał gospodarzom jednak Jakub Branecki. Krótko po zmianie stron piłkarze Bruk-Betu doprowadzili do wyrównania. Gola na 2:2 strzelił Adam Radwański.

Obie ekipy starały się jeszcze przechylić szalę na swoją korzyść. Trenerzy przeprowadzili nawet po pięć zmian w drugiej połowie, ale roszady nie zdały się na kolejne trafienia. W Niecieczy remis.

Bruk-Bet plasuje się na 8. miejscu w tabeli, a Podbeskidzie zajmuje 14. pozycję.