Fortuna I liga: Polonia lepsza od Chrobrego

Polonia Warszawa nie miała problemu z ostatnim zespołem w klasyfikacji ligowej. Czarne Koszule pokonały Chrobrego Głogów 2:0.

Ostatni zespół w tabeli nie był żadną przeszkodą dla Polonii Warszawa. Stołeczny zespół bez większych komplikacji pokonał Chrobrego 2:0, dzięki czemu po raz drugi w trwającym sezonie dopisuje na swoje konto trzy punkty.

Mimo że przewaga Polonii była widoczna już w pierwszej połowie, zespół Rafała Smalca strzelił pierwszą bramkę dopiero w dodatkowym czasie pierwszej połowy. Z rzutu karnego pewnie do siatki trafił Mateusz Michalski.

Po przerwie Polonia grała swoje, a Chrobry nie miał środków na zatrzymanie gości. W 57. minucie było 2:0 po trafieniu Szymona Kobusińskiego. Pieczątkę w 94. minucie gry postawił Paweł Tomczyk

Polonia z sześcioma punktami na swoim koncie jest na 9. miejscu. Chrobry ciągle okupuje ostatnie miejsce z pięcioma porażkami. Bilans bramkowy jest dramatyczny i po pięciu meczach wynosi 4:18.