Fortuna I liga: Motor z kolejną wygraną

Podopieczni Goncalo Feio nie zwalniają tempa! Dzisiaj pokonali Stal Rzeszów.

W 17. minucie Bartosz Wolski wyprowadził Motor na prowadzenie. 26-latek wykorzystał podanie Michała Króla. Po nieco ponad kwadransie do wyrównania doprowadził Manolo Ponce. Asystę przy jego trafieniu zapisał Kacper Sadłocha. W pierwszej połowie żadne bramki już nie padły.

Po zmianie stron znów uderzyli gracze Motoru. W 63. minucie bramkę na 2:1 zdobył Piotr Ceglarz. 31-latek na gola zamienił dogranie Kacpra Wełniaka. Na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry do remisu doprowadził Krzysztof Danielewicz. Gospodarze się jednak nie poddali.

W doliczonym czasie gry gola na wagę zwycięstwa strzelił Michał Król. Tym samym do asysty dopisał sobie bramkę.

Drużyna Goncalo Feio zajmuje drugie miejsce w tabeli, ale ma tyle samo punktów co pierwsza Odra Opole. Stal Rzeszów plasuje się na przedostatniej pozycji w stawce.