Fortuna I liga: Motor wygrywa w Warszawie!

Polska 1 Liga

Drużyna Goncalo Feio wygrała dziś swoje czwarte spotkanie w tym sezonie. Żółto-Biało-Niebiescy przywieźli komplet punktów z Warszawy.

Decydującego gola strzelił dopiero w 77. minucie Bartosz Wolski. 26-latek wykorzystał podanie Piotra Ceglarza i zapewnił ważne zwycięstwo swojej ekipie. To już trzecie trafienie Wolskiego w tym sezonie. Wcześniej wpisał się na listę strzelców w meczach z Lechią Gdańsk (1:0) i Bruk-Betem Termaliką Nieciecza (2:0).

Polonia na prowadzenie mogła wyjść już w 20. minucie spotkania, ale bramka Mateusza Michalskiego nie została uznana. W końcówce meczu gospodarze mieli dwie świetne okazje do wyrównania, ale fenomenalnymi interwencjami popisał się Łukasz Budziłek.

Motor zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Zespół prowadzony przez Goncalo Feio ma tyle samo punków co drugi GKS Katowice, a do pierwszej Miedzi traci jedno „oczko”. Polonia Warszawa plasuje się na 11. pozycji.