Fortuna 1 Liga: Ważne zwycięstwo Odry Opole

…………..

Odra postanowiła zrehabilitować się za porażkę, poniesioną w poprzednim meczu w Tychach. W 10. minucie spotkania w Bielsku-Białej zdobyła pierwszego gola w rundzie wiosennej strzałem Rafała Niziołka z rzutu karnego. Naciskany od początku pojedynku Patryk Procek nie zdołał powstrzymać nieprzyjemnego uderzenia.

Spotkanie nabrało nowego życia w 23. minucie meczu, kiedy to obrońca Odry Pikk obejrzał bezpośrednia czerwoną kartkę i zostawił swoich kolegów z zespołu w osłabieniu. Gospodarze w drugiej połowie zabrali się do odrabiania strat za sprawą Jakuba Kisiela. Radość kibiców nie trwała jednak zbyt długo, bo w następnej akcji Wikingowie Południa ponownie wyszli na prowadzenie dzięki trafieniu Adriana Purzyckiego.

Finalnie to właśnie Odra pomimo osłabienia była w stanie pokonać Podbeskidzie 2:1.