Fortuna 1. Liga: Podbeskidzie znów remisuje

Polska 1 Liga

Podbeskidzie nie dało rady wygrać z beniaminkiem ligi. Znicz Pruszków nie uległ „Góralom” i mecz 2. kolejki Fortuna 1.ligi zakończył się rezultatem 1:1.

Górale z punktem (fot. 400mm.pl)

Znicz Pruszków udanie rozpoczyna sezon z metką beniaminka. Tym razem pruszkowska drużyna nie wystraszyła się wyżej notowanego Podbeskidzie i w starciu z Góralami wywalczyła remis.

W 31. minucie Podbeskidzie wyszło na prowadzenie dzięki trafieniu Marcela Misztala, asystę przy bramce otwierającej wynik meczu zanotował Maksymilian Banaszewski.

Znicz odpowiedział jeszcze przed przerwą, w 42. minucie na listę strzelców wpisał się Paweł Moskwik.

Po przerwie przewaga optyczna należała do gospodarzy, ale Górale prezentowali się słabo i popełniali sporo błędów. Znicz radził sobie nieźle i miał parę akcji pod bramką Patrika Lukaca. Ostatecznie mecz zakończył się przy wyniku 1:1.

Dla Podbeskidzia to drugi remis w tym sezonie, Górale mają dwa oczka na swoim koncie. Znicz ma cztery punkty i po meczu wskoczył na drugie miejsce w tabeli.