Fortuna 1 Liga: Po kilku porażkach, Odra w końcu wygrywa

Polska 1 Liga

Odra Opole po serii trzech meczów przegranych w końcu wygrywa.

Odra po raz pierwszy w tym miesiącu zdobywa gola w lidze. Pewne zwycięstwo, choć wynik mógł być zupełnie inny.

Mecz rozpoczął się tak naprawdę od 28. minuty, kiedy to Polonia dostała rzut karny. Michalski oddał jednak fatalny strzał i Odra mogła odetchnąć. Do przerwy nie zobaczyliśmy żadnych bramek i do szatni wynik był bezbramkowy.

Chwilę po wyjściu na drugą połowę jedenastkę z kolei dostali gospodarze. Niziołek nie popełnił błędu i Odra wyszła na prowadzenie. Gol pozwolił im się rozluźnić i z każdą minutą widać było coraz większą przewagę.

Kolejny gol padł na kwadrans przed końcem, kiedy czujnością wykazał się Sula i przytomnie jako pierwszy dobił piłkę do bramki. W doliczonym czasie gry wynik na 3:0 ustawił Antczak.

Trener Nocoń na pewno odetchnął po tym meczu. Są to pierwsze punkty jego zespołu w tym miesiącu.