Fortuna 1. Liga: Pewne zwycięstwo Termaliki!

Termalica Bruk-Bet Nieciecza w bardzo pewnym stylu wygrała ze Resovią aż 4:0. Dla Słoni to drugie zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach pierwszej ligi.

Termalica fantastycznie rozpoczęła 7. kolejkę zmagań na zapleczu Ekstraklasy. Piłkarze Mariusza Lewandowskiego pokonali na wyjeździe Resovię aż 4:0!

Już w pierwszej połowie spotkania rzeszowianie bardzo mocno skomplikowali swoją sytuację, wskutek dwóch, żółtych kartek boisko musiał opuścić Maciej Górski. Jeszcze przed przerwą Damian Hilbrycht trafił do siatki, rozwiązując worek z bramkami.

Po przerwie Termalica miała zdecydowaną przewagę i co ważne, potrafiła to skutecznie wykorzystać. Dwukrotnie do siatki trafiał Morgan Fassbender, jednego gola dołożył też Artem Polyarus

Słonie są aktualnie na 7. miejscu w tabeli, z kolei Resovia plasuje się na 12. lokacie.