Fortuna 1.liga: Miedź z pierwszym zwycięstwem

Miedź Legnica rozpoczyna rywalizację w Fortuna 1.liga od zwycięstwa. Zespół Radosława Bella pokonał GKS Katowice 1:0.

Spadkowicz z ostatniego sezonu Ekstraklasy rozpoczyna swój udział w pierwszej lidze od wygranej. Miedź Legnica pokonała na własnym obiekcie GKS Katowice 1:0.

W pierwszej połowie bramek nie oglądaliśmy, ale bardzo dużo działo się na murawie. Już w 13. minucie Florian Hartherz trafił do siatki, ale jego gol nie został uznany.

Arbiter miał niezwykle dużo pracy, do przerwy pokazał aż 6 żółtych kartek, z czego dwie otrzymał Grzegorz Janiszewski i przedwcześnie opuścił murawę.

Po przerwie Miedź wykorzystała grę w przewadze. W 66. minucie do siatki trafił Kamil Drygas, gol doświadczonego piłkarza wystarczył, aby legnicki zespół zapisał na swoje konto komplet oczek.