Fortuna 1. Liga: Miedź remisuje z Wisłą Kraków

Wisła Kraków już po raz kolejny w tym sezonie traci ligowe punkty i traci kontakt z czołówką tabeli. Tym razem Miedź Legnica wyrwała punkt z rąk Białej Gwiazdy.

Remis w drugim, piątkowym meczu w Fortuna 1.liga. Miedź Legnica nie dała się pokonać na własnym terenie i zremisowała z Wisłą Kraków 1:1.

W pierwszej połowie nie działo się nic godnego uwagi. Żadna z drużyn nie zdołała nawet oddać choćby jednego, celnego uderzenia w kierunku bramki.

Na gole trzeba było poczekać do drugiej połowy. Biała Gwiazda prędko objęła prowadzenie i już w 46. minucie do siatki trafił Jesus Alfaro. Przez dłuższy czas krakowianie prowadzili, ale w 81. minucie do siatki trafił Marcel Mansfeld i ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Miedź Legnica wciąż jest niepokonana na zapleczu Ekstraklasy i cały czas jest liderem tabeli, choć w tej kolejce może spaść z tronu.

Gorzej wygląda sytuacja Wisły Kraków, która zajmuje 9. miejsce. Biała Gwiazda w 5 z 7 rozegranych dotąd spotkań traciła punkty, co nie wydaje się optymistyczne dla krakowskiego zespołu.