Fortuna 1 Liga: Miedź Legnica zdobywa tylko jeden punkt w Pruszkowie

Miedź Legnica podejmowała w meczu wyjazdowym drużynę ze strefy spadkowej, Znicz Pruszków. Drużyny podzieliły się punktami.

O wyniku meczu rozstrzygnęły zaledwie dwie bramki. Drużyna z dolnej części tabeli prowadziła w tym meczu przez długi okres.

Bardzo szybko bo już w 10. minucie spotkania do siatki drużyny przyjezdnej trafił Wiktor Nowak. Strzał z dystansu okazał się na tyle silny i precyzyjny, że bramkarz nie zdążył odpowiednio zareagować.

Wynik nie zmienił się do przerwy i Znicz mógł wierzyć, że uda się dziś wygrać i zdobyć bardzo ważne punkty. Jednak bardzo szybko sytuacja się zmieniła.
Korner dla gości, wrzutka w pole karne, lekkie zamieszanie i Kamil Drygas strzałem głową trafia do siatki!

Żadna z ekip nie zdołała zdobyć kolejnego gola i mecz zakończył się wynikiem 1:1.