Fenerbahce rozbite w meczu grupowym

Fenerbache kompletnie rozbite w Danii.

Sytuacja w grupie H na kolejkę przed końcem jest bardzo wyrównana, tutaj wszystko może się wydarzyć.

Dwie liderujące ekipy, czyli Nordsjaelland i Fenerbache zmierzyły się ze sobą w rewanżowym starciu. W pierwszym spotkaniu Turecka ekipa wygrała 3:1. Dziś z kolei Duńczycy dali prawdziwy popis wygrywając 6:1.

Mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej gdyby nie VAR. Po pierwszej połowie mieliśmy wynik 2:1. Asystę przy pierwszym golu zaliczył reprezentant Polski, po czym dołożył bramkę po zaledwie minucie, jednak sędziowie na VARZE dostrzegli zagranie ręką i bramka nie została uznana.

Druga połowa to kolejny nieuznany gol Fenerbahce, tym razem na spalonym był Batshuayi. Gospodarze nabierali wiatru w żagle z każdą minutą i ostatecznie wygrali aż 6:1!