El. LM: Dynamo Kijów i BATE grają dalej

We wtorek zostały rozegrane dwa spotkania rewanżowe III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Awans do kolejnej fazy rozgrywek wywalczyły drużyny Dynamo Kijów oraz BATE Borysów.

O godzinie 20:00 na Stadion Feijenoord 'De Kuip’ rozpoczął się mecz Feyenoordu z Dynamo Kijów. Pierwsze starcie obu ekip zakończyło się zwycięstwem ukraińskiej drużyny 2:1. Zespół holenderski, mimo porażki przed tygodniem, do awansu potrzebował we wtorek wygranej 1:0.

Kibice Feyenoordu przez ponad 90 minut zachowywali nadzieję, że ich pupile pokonają rywala i awansują do kolejnej rundy, ponieważ do tego czasu utrzymywał się bezbramkowy remis. Na ich nieszczęście w 5. minucie doliczonego czasu gry do siatki gospodarzy trafił Ideye, który w ten sposób zapewnił drużynie z Kijowa zwycięstwo i awans do kolejnej fazy rozgrywek.

W drugim wtorkowym meczu zespół BATE Borysów pokonał na wyjeździe węgierski Debrecen i podobnie jak Dynamo mógł cieszył się z awansu.

Zobacz terminarz rewanżowych spotkań III rundy eliminacji Ligi Mistrzów – KLIKNIJ!