El. LE: Lech Poznań nie zawiódł [zapis relacji NA ŻYWO]

Lech Poznań jest kolejnym polskim zespołem, który rozpoczyna walkę w eliminacjach Ligi Europy. Kolejorz grał z zespołem Valmiera FC.

ZAPIS RELACJI LIVE

90′ – KONIEC MECZU! Lech awansował.

88′ – Szymczak trafia na 3:0!

85′ – Lech już na spokojnie kontroluje wydarzenia na murawie. Tutaj już nic złego raczej piłkarzom z Poznania się nie przytrafi.

78′ – GOOOOOL! Ishak w sytuacji sam na sam i mamy trafienie na 2:0. Tiba popisał się kapitalną asystą.

75′ – Ostatni kwadrans gry. Lech musi być wciąż bardzo uważny w defensywie.

69′ – Lech prowadzi i nadal ma przewagę. Przewaga Kolejorza nie podlega dyskusji.

62′ – Oto dotychczasowy bohater Lecha.

59′ – GOOOOOL! Nareszcie! Dużo szczęścia i Ishak znalazł się w sytuacji sam na sam. Gracz Kolejorza nie zawiódł i mamy prowadzenie gospodarzy.

51′ – Niewiele dzieje się na murawie po przerwie. Czekamy na odważniejsze ataki Lecha…

48′ – Rzut wolny dla Lecha. Mocne dośrodkowanie, ale piłka ląduje na głowie jednego z piłkarzy przyjezdnych.

46′ – WRACAMY DO GRY!

45′ – KONIEC! PRZERWA! Lech bezbramkowo remisuje, choć miał wyraźną przewagę.

39′ – Z niezłej pozycji rzut wolny dla Lecha, ale Moder trafił prosto w mur złożony z piłkarzy przyjezdnych.

34′ – CO ZA AKCJA LECHA! Kapitalne rozegranie, kilka świetnych podań i uderzenie niestety zatrzymane przez defensywę gości. Dobijał jeszcze Ramirez, ale z dobrej pozycji uderzył wysoko nad poprzeczką.

29′ – Lech musi nieco przyspieszyć, aby sforsować defensywę gości. Gra Kolejorza jest zbyt statyczna.

22′ – Piłkarze Lecha rozgrywają atak pozycyjny. Goście wyraźnie cofnięci i skoncentrowani na obronie bezbramkowego remisu.

16′ – Coraz wyraźniejsza przewaga Lecha. Nieźle zaczyna wyglądać gra gospodarzy.

10′ – Ależ okazja Lecha i zabawa w polu karnym w wykonaniu Jóźwiaka, który ostatecznie doszedł do pozycji strzeleckiej, ale uderzył bardzo niecelnie.

6′ – Jak na razie oglądamy walkę w środkowej części boiska. Czekamy na większe emocje.

1′ – STARTUJEMY!

20:40 – Spotkanie rozegrane zostanie w ramach I rundy eliminacji Ligi Europy. Początek o godzinie 21:00.