Najnowsze
Widzew Łódź był zainteresowany zatrudnieniem Karola Klimczaka. Spotkał się z odmową
Ekstraklasa
Łukasz Masłowski nowym dyrektorem Widzewa! Wielkie zmiany w łódzkim klubie
Ekstraklasa
W końcu! Barcelona kupiła nowego napastnika
La Liga
Szwajcaria kontra Kanada, czyli mecz o lidera w grupie B!
Bukmacherzy Mistrzostwa Świata 2026
Polska Ekstraklasa jest coraz mniej Polska co ma bardzo zły wpłynąć reprezentację Polski. Tylko działacze prezesi tego nie widzą są ślepi na bolączki polskiej piłki.
Z drugiej strony musza sie od kogos uczyc. Tak samo jest w innych ligach i mysle ze to jest standard dzisiaj. Mamy ze 100 grajacych polakow w ekstraklasie a moze 2 zalapia sie o reprezetacje.
Skąd selekcjoner Probierz ma wziąć nowych zdolnych zawodników do reprezentacji Polski skoro Polacy w Ekstraklasie grają na palcach jeden ręki. Jest takie przysłowie piłkarskie jak liga taka reprezentacja. Potem jest wielki płacz że nie gramy w LM nie możemy wyjść z grupy na MEnLo zespolow granw pucharach że mamy mało dobrych piłkarzy słabych np obrońców itp W Polsce dużo się mówi a mało się robi i płacze dlaczego a no dlatego że jest slabe zarzadnie a piniadze źle wydawane i inwestowane.