Drugie zwycięstwo Napoli w tym sezonie

Ligi w Europie Serie A

Napoli pewnie wykonało swój plan i wygrywa w 2. kolejce włoskiej ligi. Mistrz Włoch pewnie uporał się z Sassuolo.

Druga kolejka Serie A i drugie zwycięstwo Napoli. Piłkarze Rudiego Garcii bez większego trudu i ze zdecydowaną przewagą pokonali Sassuolo i dzięki temu jako trzecia drużyna w stawce zachowała komplet zwycięstw w świeżo rozpoczętym sezonie calcio.

W pierwszej połowie jedyną bramkę zdobył Victor Osimhen, wykorzystując rzut karny. W drugiej połowie Napoli mogło prowadzić 2:0 po kolejnej jedenastce, ale tym razem próbę zmarnował Giacomo Raspadori.

Po raz pierwszym w tym sezonie zagrał Khvicha Kvaratskhelia. Gruzin pojawił się na boisku w 61. minucie i już kilka minut później miał na koncie asystę po golu Giovanniego di Lorezno.

Od pierwszej minuty zagrał Piotr Zieliński i zszedł z boiska w 82. minucie.