Podczas poniedziałkowych zajęć treningowych Legii Warszawa drobnego urazu mięśnia brzuchatego łydki nabawił się obrońca Legii, Artur Jędrzejczyk – czytamy na oficjalnym portalu stołecznego klubu.
We wtorek zawodnik dostał wolne od Macieja Skorży, natomiast w środę powinien dołączyć do trenujących legionistów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, „Jędza” będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego na piątkowy mecz z Cracovią.
– Wczoraj noga bolała mnie zdecydowanie bardziej, ale dziś okazało się, że to tylko delikatne nadciągnięcie. Jutro powinienem wrócić do treningów – powiedział legia.com Artur Jędrzejczyk.
W Ekstraklasie szykują się zmiany przepisów, które mają upodobnić ligę do standardów znanych z największych turniejów, jak mistrzostwa świata. Co dokładnie się zmieni?
Media: Lech Poznań chce byłego gracza z Ekstraklasy!
Lech Poznań szykuje kadrę na zbliżającą się Ekstraklasę oraz walkę o puchary. Kolejorz może sięgnąć po zawodnika doskonale znanego w realiach naszej piłki.
Zmiana godziny meczu o Superpuchar. PZPN wydał oświadczenie
Przed startem nowego sezonu na polskich boiskach mistrz Polski i zdobywca Pucharu zagrają o Superpuchar Polski. Nastąpiła drobna zmiana w kontekście pory rozegrania tego spotkania.