Soccer Football - Europa Conference League - Istanbul Basaksehir v Rapid Vienna - Istanbul Basaksehir Fatih Terim Stadium, Istanbul, Turkey - October 2, 2024 Istanbul Basaksehir's Krzysztof Piatek celebrates scoring their first goal,Image: 915370681, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Murad Sezer / Reuters / Forum

Ligi w Europie

Dobra forma Piątka przed zgrupowaniem. Zdobył ważną bramkę

Krzysztof Piątek zdobył bramkę w spotkaniu Basaksehiru z Kayerisporem. Dzięki niej jego drużyna sięgnęła po punkt.

Reprezentant Polski trafił do siatki w 53. minucie. Zmienił wynik meczu z 0:1 na 1:1 (w pierwszej połowie prowadzenie zapewnił gościom Carlos Mane). Taki też utrzymał się do końca rywalizacji.

Dla Piątka to drugi występ ze strzelonym golem z rzędu. W środę umieścił piłkę w siatce Rapidu w potyczce w ramach Ligi Konferencji.

Przełamał się więc na dobre. Wcześniej zanotował passę czterech meczów bez gola.

To dobre wieści dla reprezentacji Polski. Październikowe zgrupowanie rusza już w poniedziałek. Piątek stawi się na nim w dobrej formie. (MS)