Soccer Football - Premier League - Manchester United v Brentford - Old Trafford, Manchester, Britain - October 19, 2024 Manchester United's Rasmus Hojlund celebrates scoring their second goal  EDITORIAL USE ONLY. NO USE WITH UNAUTHORIZED AUDIO, VIDEO, DATA, FIXTURE LISTS, CLUB/LEAGUE LOGOS OR 'LIVE' SERVICES. ONLINE IN-MATCH USE LIMITED TO 120 IMAGES, NO VIDEO EMULATION. NO USE IN BETTING, GAMES OR SINGLE CLUB/LEAGUE/PLAYER PUBLICATIONS. PLEASE CONTACT YOUR ACCOUNT REPRESENTATIVE FOR FURTHER DETAILS..,Image: 923508225, License: Rights-managed, Restrictions: NO USE WITH UNAUTHORIZED AUDIO, VIDEO, DATA, FIXTURE LISTS, CLUB/LEAGUE LOGOS OR “LIVE” SERVICES. ONLINE IN-MATCH USE LIMITED TO 45 IMAGES, NO VIDEO EMULATION. NO USE IN BETTING, GAMES OR SINGLE CLUB/LEAGUE/PLAYER PUBLICATIONS., Model Release: no, Credit line: Jason Cairnduff / Reuters / Forum

Do sześciu razy sztuka. Manchester United wreszcie się przełamał

Po pięciu meczach z rzędu bez wygranej, Czerwone Diabły w końcu zaznały smaku zwycięstwa. Podopieczni Erika ten Haga pokonali 2:1 Brentford.

Manchester bardzo przeciętnie wszedł w nowy sezon. Czerwone Diabły plasują się dopiero w środkowej części tabeli Premier League, a jakby tego było mało, zaliczyli serię pięciu meczów z rzędu bez zwycięstwa.

Do sześciu razy sztuka. Erik ten Hag i spółka wreszcie się przełamali. Choć o upragnioną wygraną bynajmniej nie było łatwo, bo na Old Trafford przyjechało wymagające Brentford.

Goście objęli prowadzenie tuż przed przerwą za sprawą Ethana Pinnocka. Wydawać by się mogło, że bramka do szatni podetnie skrzydła i tak nisko szybujących w ostatnich tygodniach gospodarzy.

Wprost przeciwnie. Odpowiedź nadeszła błyskawicznie. Dwie minuty po wznowieniu gry doprowadził do wyrównania, a kwadrans później Rasmus Hojlund przechylił szalę zwycięstwa na korzyść Manchesteru. (JB)