To się musiało tak skończyć. Jose Manuel de la Torre nie jest już selekcjonerem reprezentacji Meksyku. Lokalna federacja piłkarska zwolniła go po porażce z Hondurasem w ramach eliminacji Mistrzostw Świata.
Meksyk po przegranej z Hondurasem ma coraz mniejsze szanse na awans. El Tri zajmują dopiero czwarte miejsce w swojej grupie z dorobkiem zaledwie ośmiu punktów w siedmiu grach. To oznacza, że po raz pierwszy od 1990 roku Meksykanów może zabraknąć na mundialu.
Obowiązki trenera pierwszej reprezentacji przejmie tymczasowo Luis Fernando Tena, dotychczasowy asystent De la Torre.
Media: Klaruje się przyszłość Lewandowskiego. Wtedy ma podpisać kontrakt
Robert Lewandowski niedawno wybrał się do Chicago, aby porozmawiać o ewentualnym transferze do tamtejszego klubu. Jak informuje „Kanał Sportowy”, wiele wskazuje na to, że Amerykanom udało się dopiąć swego.