Bardzo dobrze przeprowadzka do Stanów Zjednoczonych zrobiła Tomaszowi Zahorskiemu. Polak regularnie strzela gole dla San Antonio Scorpions.
Tym razem zespół polskiego napastnika zmierzył się na wyjeździe z New York Cosmos. Zahorski strzelił gola w 64. minucie meczu, ale jego zespół ostatecznie przegrał 1:2. Były piłkarz Górnika Zabrze rozegrał całe spotkanie.
Po czterech meczach w barwach San Antonio Scorpions Zahorski ma na swoim koncie cztery gole.
Media: Klaruje się przyszłość Lewandowskiego. Wtedy ma podpisać kontrakt
Robert Lewandowski niedawno wybrał się do Chicago, aby porozmawiać o ewentualnym transferze do tamtejszego klubu. Jak informuje „Kanał Sportowy”, wiele wskazuje na to, że Amerykanom udało się dopiąć swego.