Przejdź do treści
Lodz, 21.04.2024
MECZ 29. KOLEJKA PKO EKSTRAKLASA SEZON 2023/24: LKS Lodz - Lech Poznan --- POLISH FOOTBALL TOP LEAGUE MATCH: LKS Lodz - Lech Poznan
NZ DANI RAMIREZ
FOT. PATRYK PINDRAL/ 400mm.pl

Polska 1 Liga

Co dalej z Dani Ramirezem? Nowe wieści w sprawie Hiszpana

Kontrakt Ramireza z ŁKS Łódź się zakończył i klub wydał oficjalny komunikat, że Hiszpan nie będzie w kadrze na kolejny sezon. Pomocnik ma już konkretną propozycję – z Polski!

Maciej Łanczkowski

FOT. PATRYK PINDRAL / 400mm.pl

Dani Ramirez wraz z końcem czerwca przestał być zawodnikiem ŁKS Łódź. Klub w oficjalnym komunikacie przekazał, że Ramirez nie będzie reprezentował łódzkiego zespołu w następnym sezonie. Według SportoweFakty WP rozmowy w sprawie przedłużenia umowy trwały, ale klub oferował tak bardzo niskie warunki finansowe, że Hiszpan nie miał zamiaru ich akceptować.

Według informacji SportoweFakty WP, Wisła Kraków wystosowała ofertę dla Ramireza. Propozycja „Białej Gwiazdy” prawdopodobnie jest dużo lepsza od tej ze strony ŁKS, ale piłkarz póki co na nią nie odpowiedział.

Dowiadujemy się również, że Dani Ramirez ma też propozycje z zagranicznych klubów, co oznacza, że jego przyszłość jest sporą niewiadomą.

Dani Ramirez występuje na polskich boiskach od 2017 roku, wówczas trafił do Stomilu Olsztyn z hiszpańskiego Inter de Madrid. Potem był zawodnikiem ŁKS Łódź, Lecha Poznań oraz belgijskiego Zulte Waregem. Od lipca 2023 roku znów był piłkarzem ŁKS-u.

Źródło: SportoweFakty WP
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024