Po odejściu z Podbeskidzia Bielsko-Biała Adam Cieśliński znalazł nowy klub. Doświadczony napastnik podpisał kontrakt z Olimpią Grudziądz.
Od dłuższego czasu wiadomo było, że Cieśliński odejdzie z Podbeskidzia. Górale w sobotę oficjalnie poinformowali, że kontrakt z zawodnikiem został rozwiązany. 29-letni snajper sam wystąpił z prośbą o takie załatwienie sprawy.
W niedzielę Olimpia Grudziądz poinformowała, że zawodnikiem tego klubu został właśnie Cieśliński. Na boiskach Ekstraklasy jesienią doświadczony napastnik zdobył dwie bramki.
Kolejny piłkarz żąda odejścia z Lechii! Urfer stawia sprawę jasno
Bohdan Wjunnyk jest chętny na przenosiny do zdobywcy pucharu Portugalii, czyli SCU Torreense. W tym momencie jednak do przeprowadzenia transakcji brakuje zgody właściciela Lechii.