Były zawodnik Legii Warszawa w dobrej formie. Strzela w Lidze Europy! [WIDEO]
Ernest Muci jest w dobrej formie. Były zawodnik Legii, grający obecnie w Besiktasie, strzelił trzy gole w trzech ostatnich meczach.
W lutym br. 23-letni Ernest Muci przeszedł z Legii do Besiktasu za 10 mln euro. Ogółem zagrał 30 razy w tureckim klubie, zdobywając osiem bramek i dwie asysty.
Obecnie 13-krotny reprezentant Albanii jest w niezłej dyspozycji, o czym świadczy fakt, że strzelił po golu w każdym z trzech ostatnich spotkań. Pomocnik pokonał bramkarzy Galatasaray, Kasimpasy (Super Lig) i Malmo FF (Liga Europy).
Jeśli chodzi o mecz z zespołem ze Szwecji, to Muci dołożył dużą cegiełkę do wygranej (2:1), trafiając do siatki na 1:0 w 76. minucie, po finalizacji dośrodkowania na dalszym słupku. (MZ)
Były gracz @LegiaWarszawa Ernest Muci trafia do siatki! 🔝
W następnej edycji Ligi Europy udział weźmie drużyna z drugiej ligi portugalskiej. Podobne sytuacje zdarzają się bardzo rzadko, zwłaszcza współcześnie.
Emery po raz piąty, Cash po raz pierwszy! Cud w Stambule się nie zdarzył
Unai Emery prawdziwie jest specjalistą od wygrywania finałów Ligi Europy. Zrobił to już po raz piąty, a prowadzona przez niego Aston Villa, na oczach księcia Williama, po 44 latach znów wniosła europejski puchar. Dołożył do tego cegiełkę i Matty Cash, choć gwiazdą finału reprezentant Polski nie był.