Oficjalna strona Sandecji Nowy Sącz poinformowała, iż Łukasz Derbich podpisał roczny kontrakt z klubem. Umowa może zostać przedłużona o rok. Derbich, który w latach 2009 – 10 reprezentował barwy Cracovii ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Ruchu Chorzów.
Z pozyskania zawodnika zadowolony jest trener Sandecji, Mariusz Kuras. – Cieszę się, że z Łukaszem wszystko jest dograne. Przyjechał do nas na tydzień i w tym czasie pokazał, że jest piłkarzem który potrafi grać w piłkę – stwierdził.
Derbich 187 cm wzrostu, waży 84 kg. – Bardzo fajne parametry. Chłopak ma dobrze ułożoną nogę, ciąg na bramkę. Jest pracowity. Decyzję podjęliśmy bardzo szybko – zdradza szkoleniowiec.
Pozostali testowani piłkarze kontrakty podpiszą po powrocie ze zgrupowania. To tylko formalność. Podpisy na umowach złożyli już szefowie Sandecji. Papiery czekają na zawodników w klubie.
Nowe zasady sędziowskie w Ekstraklasie. Nowości z mundialu!
W Ekstraklasie szykują się zmiany przepisów, które mają upodobnić ligę do standardów znanych z największych turniejów, jak mistrzostwa świata. Co dokładnie się zmieni?
Media: Lech Poznań chce byłego gracza z Ekstraklasy!
Lech Poznań szykuje kadrę na zbliżającą się Ekstraklasę oraz walkę o puchary. Kolejorz może sięgnąć po zawodnika doskonale znanego w realiach naszej piłki.
Zmiana godziny meczu o Superpuchar. PZPN wydał oświadczenie
Przed startem nowego sezonu na polskich boiskach mistrz Polski i zdobywca Pucharu zagrają o Superpuchar Polski. Nastąpiła drobna zmiana w kontekście pory rozegrania tego spotkania.