Nowy napastnik Wisły Kraków, Dudu Biton, opuścił zgrupowanie zespołu w Tallinie i udał się do Izraela, aby załatwić sprawy związane z pozwoleniem na pracę – poinformował oficjalny serwis „Białej Gwiazdy”.
W czasie, kiedy Biton dolatywał do Tel Awiwu, jego nowi koledzy wychodzili na poranny trening na boisko Flory Tallin. Po szybkiej rozgrzewce drużyna została podzielona na dwa zespoły. Pierwszy, złożony z zawodników, którzy grali w piątek całe spotkanie oraz drugi z piłkarzy, którzy grali mniej bądź w ogóle.
Piłkarze „Białej Gwiazdy” popołudnie będą mieli wolne i spotkają się dopiero na wspólnej kolacji.
Zmiana godziny meczu o Superpuchar. PZPN wydał oświadczenie
Przed startem nowego sezonu na polskich boiskach mistrz Polski i zdobywca Pucharu zagrają o Superpuchar Polski. Nastąpiła drobna zmiana w kontekście pory rozegrania tego spotkania.