Bezproblemowa wygrana Bayernu Monachium

Bayern Monachium bez problemów radzi sobie bez Roberta Lewandowskiego. Monachijczycy notują drugą wygraną w tym sezonie, tym razem pokonując Wolfsburg 2:0.

Drugi mecz, drugie zwycięstwo Bayernu Monachium w rozgrywkach Bundesligi. Tym razem Die Roten bez większego kłopotu ograli drużynę Wolfsburga 2:0. Niemal od początku do końca Bayern miał zdecydowaną przewagę w tym spotkaniu i „Wilki” nie miałby zbyt wiele do powiedzenia w tej konfrontacji.

Już w 20. minucie meczu Sadio Mane trafił piłkę do siatki, jednak gol nie został uznany przez pozycję spaloną. W pierwszej połowie do siatki trafiali Jamal Musiala i Thomas Mueller, tym samym ustanawiając wynik tego starcia.

Jakub Kamiński znalazł się na ławce rezerwowych „Wilków”, jednak nie wyszedł na plac gry.

Bayern jest liderem klasyfikacji i i podobnie jak druga Borussia ma na koncie komplet dwóch wygranych spotkań.