Ligi w Europie Świat

Beckham wściekły na trenera LA Galaxy

Wystarczył jeden słabszy mecz Davida Beckhama, aby ruszyła lawina spekulacji na jego temat. Anglik był wściekły na trenera po tym, jak został zmieniony w przerwie meczu z New Negland Revolution.
To spotkanie kompletnie nie wyszło „Galaktycznym”. Los Angeles Galaxy na własnym terenie przegrało 1:3 z New England Revolution. Po pierwszej połowie goście prowadzili 2:0. Trener gospodarzy postanowił zdjąć z boiska Beckhama.

Oczywiście Anglik nie był zadowolony z decyzji trenera. Beckham opuszczając stadion nie miał nawet ochoty na rozmowę z dziennikarzami. – Jestem pewien, że on nie był zadowolony z mojej decyzji. Jednak musiałem dokonać zmiany w środku pola – wyjaśnił Bruce Arena.

Aktualni mistrzowie Major League Soccer na trzy spotkania tego sezonu wygrali tylko jedno.