Bayern Monachium najlepszy w grupie F

W ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Bayern Monachium pokonał u siebie BATE Borysów 4:1 i w ten sposób zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie. Druga pozycja przypadła Valencii, która wygrała na wyjeździe z Lille 1:0.

Gomez, Muller, Shaqiri oraz Alaba to strzelcy bramek dla Bayernu. Trzy bramki Bawarczycy zdobyli grając w dziesiątkę, bo na początku drugiej połowy z boiska z czerwoną kartką wyleciał Boateng. W 69. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Polyakov z BATE. Mimo to mistrzowie Białorusi w końcówce spotkania zdobyli honorową bramkę, a jej autorem był Filipenko.

W drugim meczu tej grupy Valencia wygrała na wyjeździe z Lille 1:0 po golu Jonasa z rzutu karnego i zajęła drugie miejsce w grupie F.

Zobacz końcową tabelę grupy F – KLIKNIJ!