Bayern liderem Bundesligi

Bayern Monachium urządził festiwal strzelecki i pokonał Werder Brema aż 6:1. Dzięki zwycięstwu Bayern utrzymał się na fotelu lidera Bundesligi.

Bayern Monachium w 14. kolejce niemieckiej ligi pokonał Werder Brema aż 6:1. Strzelanie w 6. minucie rozpoczął Jamal Musiala, jednak już cztery minuty później Anthony Jung doprowadził do wyrównania.

Trafienie gości tylko podrażniło Bawarczyków, którzy rzucili się do ataku. W pierwszej połowie dwukrotnie do siatki trafiał Serge Gnabry, trafienie dołożył także Leon Goretzka. Swoją szansę miał Maxim Chuo-Moting, jednak zmarnował rzut karny.

Po przerwie Serge Gnabry dołożył kolejne trafienie, dzięki czemu skompletował hat-tricka. Wynik meczu na 6:1 świetnym uderzeniem ustalił Mathys Tel.

Bayern jest na pierwszym miejscu w tabeli i ma cztery punkty przewagi nad Freiburgiem.