Bayern blisko wicemistrzostwa

Ligi w Europie Bundesliga

Bayern Monachium poradził sobie bez kontuzjowanego Kane’a i wygrał z VfL Wolfsburg 2:0. Bawarczycy są coraz bliżej zdobycia tytułu wicemistrza.

Bayern Monachium nie miał problemów w meczu z VfL Wolfsburg. Die Roten po bramkach w pierwszej połowie spotkania wygrali 2:0 z „Wilkami”.

Już w 4. minucie do siatki trafił młody chorwacki zawodnik Lovro Zvonarek, dla którego to premierowe trafienie w barwach monachijskiej drużyny. Kilka minut później Goretzka podwyższył na 2:0.

Do siatki trafił też Bryan Zaragoza, ale jego gol nie uznano ze względu na pozycję spaloną.

Bayern w tym momencie jest na drugim miejscu i przed ostatnią kolejką ma dokładnie dwa punkty przewagi nad VfB Stuttgart. W ostatnim meczu wyjazdowym, piłkarze Tuchela zagrają z TSG Hoffenheim.