Barcelona łapie odpowiedni rytm

Ligi w Europie La Liga

Na zakończenie czwartej kolejki La Liga Osasuna gościła u siebie Dumę Katalonii. Ostatni mecz przed zgrupowaniem reprezentacji przyniósł nam wiele wrażeń.

Już od samego początku mieliśmy ogromne emocje w tym spotkaniu. W 1. minucie bramkę zdobyć powinien Lewandowski. Polak jednak pomylił się z bardzo małej odległości w sytuacji, kiedy bramka była pusta.

Osasuna dzielnie się broniła i kiedy zdawało się, że do przerwy utrzyma się wynik 0:0, Kounde zdobył gola po rzucie rożnym.

W drugiej połowie mieliśmy zdecydowanie więcej emocji. Najpierw pięknym golem wyrównującym popisał się Avila. Następnie rzut karny wykorzystał Robert Lewandowski, ustalając wynik spotkania.

Barca po raz kolejny wygrywa i przed przerwą na mecze reprezentacyjne utrzymuje się na trzeciej lokacie.