Czas na wielkie starcie! Dwie drużyny z topu tabeli mierzą się ze sobą w bezpośrednim starciu.

Sędzia Sanchez po raz ostatni używa gwizdka w tym meczu. Barcelona 1:0 Atletico

88′
Zmiana:
Pedri -> Fermin

86′
Przed kapitalną szansą na zamknięcie meczu stanął Lewandowski, lecz oddał bardzo słaby strzał.

84′
Atletico coraz mocniej naciska na gospodarzy.

82′
Dynamiczną akcję Atleti przerywa Araujo. Sędzia uznał, że był to faul i ukarany kartką obrońca Barcy.
Na ławce po tej sytuacji mocno się wściekał Xavi za co również został ukarany żółtą kartką.

80′
Świetny strzał z rzutu wolnego oddaje Depay, ale fenomenalna parada wykazuje się Pena!

78′
Torres łapie żółtą kartkę chwilę po wejściu na boisko.

76′
Raphina -> Yamal
Torres -> Felix

68′
Felix otrzymuje prostopadłe podanie i oddaje strzał. Piłka leci jednak daleko od słupka.

65′
Morata -> Depay
Koke -> Saul

60′
Alvaro Morata oddaje fatalny strzał i od własnej bramki zacznie Pena.

58′
Raphina dostaje kapitalne podanie i oddaje strzał z krawędzi pola karnego. Piłka uderza w słupek!

50′
Pierwsza kara indywidualna dla zawodnika Barcelony. Felix ukarany kartonikiem.

47′
Niezbyt udane wejście zalicza był zawodnik Chelsea. Azpilicueta dostaje żółtą kartkę.

46′
Molina -> Azpilicueta
Gimenez -> Lino

46′
Sanchez gwiżdże i rozpoczynamy drugą połowę.

45′
Zawodnicy schodzą na przerwę.

44′
Joao Felix w niebezpiecznej pozycji do zdobycia drugiego gola, strzał jednak w środek bramki i broni Oblak.

38′
Złośliwy faul Koke kończy się kolejną żółtą kartką.

34′
Sędzia po razu drugi wyciąga z kieszeni żółty kartonik. Kolejny zawodnik Atletico ukarany kartką, tym razem Alex Witsel

31′
Jose Maria Gimenez ukarany żółtą kartką za spóźniona interwencję.

29′
GOOOL! Joao Felix pięknie strzałem nad Oblakiem zdobywa bramkę! Wspaniałe wykończenie Portugalczyka!

22′
Barcelona podejmuje wiele prób dośrodkowań, lecz dobrze neutralizuje wszystko obrona Diego Simeone.

19′
Dośrodkowanie dla Barcelony bezpiecznie obronione przez Atleti.

16′
Griezmann wrzuca w polne karne, ale linia defensywna jest na swoim miejscu.

13′
Lewandowski po raz kolejny staje przed kapitalną szansą na zdobycie bramki, lecz ponownie jego strzał jest niecelny.

9′
Nieudany drybling w bocznym sektorze Riquelme.

7′
Raphina dośrodkowuje na głowę Roberta, który oddaje niecelny strzał.

5′
LLorente wchodzi w pole karne, ale jego strzał jest zbyt słaby.

3′
Lewandowski dobrze przyjmuje piłkę w polu karnym oddaje strzał, lecz obrońca blokuje.

21:00
Czas na rozpoczęcie! Sędzia daje znak i zaczynamy widowisko!

20:46
Proponowana jedenastka przez Diego Simeone

20:45
W takim zestawieniu swoją drużynę na ten mecz przygotował Xavi

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na relacji live ze spotkania pomiędzy FC Barceloną a Atletico Madryt! Sędzią dzisiejszego starcia jest Jose Sanchez.