Baraże o I ligę! [zapis relacji]

Polska 1 Liga

To było emocjonujące popołudnie z II ligą. Zapraszamy do prześledzenia naszej relacji z obu półfinałów barażowych.

90+5′ Koniec! Stal Stalowa Wola wygrywa z Chojniczanką i przechodzi do finału baraży o awans do Fortuna I ligi. Bramki zdobyli Damian Urban oraz Bartosz Pioterczak. Gola dla Chojniczanki strzelił Tomasz Boczek

90+5′ GOL! Chojniczanka łapie kontakt za sprawą gola Tomasza Boczka.

90+2′ Stal świętuje! Gospodarze trafiają na 2:0. Na listę strzelców wpisał się Bartosz Pioterczak.

90′ Pięć minut doliczone do podstawowego czasu gry.

90′ Lucjan Klisiewicz za Sebastiana Strózika, a Bartosz Pioterczak w miejsce Jakuba Górskiego.

85′ Oskar Paprzycki zmienił Damiana Nowackiego.

85′ Daniel Skiba za Blażeja Szczepanka.

81′ Jakub Banach za Jakuba Kowalskiego.

79′ Piłka w siatce Chojniczanki, ale sędzia nie uznał bramki z powodu spalonego.

76′ Sebastian Strózik uderzył obok bramki Chojniczanki.

73′ Arkadiusz Ziarko za Patryka Zauchę, a Adam Imiela za Kacpra Chełmeckiego.

63′ Sebastian Szczytniewski z żółtą kartką za symulowanie.

60′ GOL! Stal wychodzi na prowadzenie! Damian Urban otworzył wynik meczu świetnym strzałem z rzutu wolnego.

58′ Potrójna zmiana w Chojniczance. Na boisku zameldowali się Hide Vitalucci, Antoni Prałat i Marcin Kozina. Na ławkę powędrowali za to Dominik Banach, Kacper Korczyc oraz Alef Firmino.

55′ Zamieszanie pod bramką Stali. Chojniczanka jednak nadal bez gola.

47′ Damian Oko z żółtą kartką.

46′ Wracamy do gry!

45+1′ Koniec pierwszej części meczu. Na razie bez bramek.

45′ Minuta doliczona.

44′ Bardzo mocny strzał Jakuba Górskiego. Piłka minęła jednak poprzeczkę.

36′ Na razie w Stalowej Woli nie dzieje się zbyt wiele. Chojniczanka prowadzi grę, ale bez konkretów.

29′ Teraz lepszy fragment Stali.

24′ Valerijs Sabala zszedł do środka, uderzył na bramkę Stali, ale piłka poleciała obok słupka.

12′ Przeważa Chojniczanka.

9′ Pierwsza poważna sytuacja w tym meczu. Poprzeczka po strzale Tomasza Boczka.

18:45
Zaczęli!

18:35
To z kolei jedenastka ekipy z Chojnic.

18:30
Tak prezentuje się skład Stali Stalowa Wola na spotkanie z Chojniczanką.

Wracamy za chwilę na mecz Stali z Chojniczanką.

90+3′ Koniec! KKS wygrywa z Polonią 1:0 po bramce Huberta Sobola. Tym samym kaliska drużyna awansuje do finału baraży o awans do Fortuna I ligi.

90′ Trzy minuty doliczone.

85′ Filip Żagiel w miejsce Michała Bedronki.

84′ Polonia próbuje wyrównać. Strzelał Patryk Romanowski, ale piłka nie trafiła w bramkę.

77′ Bartłomiej Putno za Nestora Gordillo.

76′ GOL! KKS wychodzi na prowadzenie. Strzelcem gola Hubert Sobol.

69′ Świetna szansa Polonii. Piłka po interwencji bramkarza uderzyła w poprzeczkę.

65′ Groźna akcja KKS-u. Piłka nie poleciała jednak w stronę bramki. Piłkę rozgrywają cały czas gospodarze.

64′ Tomasz Gajda z żółtą kartką.

61′ Dwa groźne strzały Ściślaka.

52′ Cały czas przeważa Polonia.

46′ Zmiana w zespole gospodarzy. Filip Szewczyk za Michała Bednarskiego.

46′ Zaczynamy drugą połowę!

45+1′ Koniec pierwszej połowy. Na razie w Kaliszu bez bramek.

45′ Minuta doliczona do pierwszej części.

42′ Teraz próbuje drużyna z Kalisza. Gospodarze co jakiś czas zapuszczają się pod bramkę Polonii. Najbardziej aktywny jest Mateusz Wysokiński.

32′ Dobra szansa Polonii! Strzałem z powietrza bramkarzowi KKS-u zagroził Kamil Wojtyra. Piłka wyszła jednak poza boisko.

30′ Gra cały czas toczy się pod bramką KKS-u.

28′ Kolejny strzał Polonii. Piłkarze z Bytomia coraz odważniej sobie poczynają.

27′ Groźnie pod bramką KKS-u, ale znów dobrze zareagowała obrona. Wybiła piłkę z okolic pola bramkowego.

26′ Atak ze strony Polonii. Na rzut rożny wybili obrońcy z Kalisza.

21′ Żadna z drużyn nie potrafi na dłużej przejąć inicjatywy.

19′ Lucjan Zieliński z żółtą kartką.

15′ Piłkarze Polonii grają na dużym ryzyku. Szczególnie defensywa i bramkarz mają tendencję do ryzykownych zagrań.

11′ Teraz grę prowadzą gospodarze.

9′ Bardzo blisko gola dla KKS-u! Defensywa Polonii popełniła błąd, lecz gospodarze nie byli w stanie go wykorzystać. Piłka uderzyła w poprzeczkę i wróciła na plac gry.

9′ Mateusz Wysokiński uderzył z dystansu, ale piłka poleciała ponad bramką.

7′ Blisko bramki dla Polonii, ale futbolówka minimalnie minęła słupek.

3′ Na razie przeważają zawodnicy Polonii.

1′ Przy piłce piłkarze z Bytomia.