Występujący w Lechii Gdańsk Marko Bajić przedłużył umowę z gdańskim klubem.
Serb będzie reprezentował barwy Lechii przez najbliższe trzy lata. 25-letni pomocnik jest zawodnikiem „Biało-Zielonych” od rundy wiosennej 2009 roku. Wcześniej przez rok występował w Górniku Zabrze.
Media: Lech Poznań chce byłego gracza z Ekstraklasy!
Lech Poznań szykuje kadrę na zbliżającą się Ekstraklasę oraz walkę o puchary. Kolejorz może sięgnąć po zawodnika doskonale znanego w realiach naszej piłki.
Zmiana godziny meczu o Superpuchar. PZPN wydał oświadczenie
Przed startem nowego sezonu na polskich boiskach mistrz Polski i zdobywca Pucharu zagrają o Superpuchar Polski. Nastąpiła drobna zmiana w kontekście pory rozegrania tego spotkania.