Arka Gdynia dołącza do Motoru i już w niedzielę te dwie ekipy zmierzą się w ostatecznym starciu o Ekstraklasę.

Motor w finale zmierzy się z Arką!

90′
Odra walczy! 4:2. Zawodnicy z Opola zdołali zdobyć bramkę z rzutu rożnego.

82′
Olaf Kobackii mamy 4:1. Pikka fatalnie podaje do bramkarza, który znajduje się na wysokości 40. metra. Do piłki szybciej jednak doskakuje Kobacki i nie myli się przed pustą bramką.

69′
Staniszewski -> Lipkowski
Sidibe -> Adamczyk
Purzycki ->Nowak
Antczak-> Surzyn
Sarmiento -> Continella
Czubka -> Turski

65′
Zmiana:
Czapliński -> Hebel

59′
Odra Opole na kolanach! Samobój może być gwoździem do trumny. Po akcji skrzydłem Gaprindashvilii dograł w pole karne a tam bardzo pechowo piłkę odbił Jakub Szrek. Bramkarz nie mógł nic poradzić. Odra traci już dwa gole.

52′
Kilka minut po wyjściu z szatni, Jakub Antczak przerywa korzystną akcję Arki i dostaje za to żółtą kartkę.

45′
Wracamy do gry! Zobaczymy czy również w tej części meczu będziemy musieli czekać do ostatnich minut by obejrzeć bramki.

45′
Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:2. Gospodarze w ostatniej chwili wzięli się do roboty.

42′
Co za minuty Arki! Czubak najwyżej wyskakuje w polu karnym i kapitalnym strzałem głową zdobywa bramkę. Odra na deskach po dwóch błyskawicznych i pięknych ciosach.

40′
ARKA! Gospodarze wyrównują. Borecki ekwilibrystycznym strzałem z woleja pokonuje bramkarza rywali i mecz zaczyna się od nowa. Odra traci bramkę do szatni. Może być to moment przełomowy meczu.

37′
Arka podrażniona utratą bramki ruszyła do ataku i stwarza sobie kolejne sytuacje bramkowe.

34′
GOOOL!! Odra Opole na prowadzeniu! Goście wykorzystali faul rywali i po dośrodkowaniu Galana Lenarcik świetnie się odnalazł i pokonał bramkarza! Odra o krok bliżej od finału!

16′
Po kwadransie gry sędzia Lasyk po raz pierwszy wyciąga żółtą kartkę z kieszonki. Ukarany Czapliński.

10′
Odra Opole w defensywnie.

7′
Oglądamy dość spokojny początek meczu. Trwa badanie drużyn.

4′
Galan próbował akcją skrzydłe, ale akcja nie przynosi oczekiwanych efektów.

20:40
Z lekkim opóźnieniem spowodowanym dogrywką i rzutami karnymi w 1. półfinale, ale już ruszamy!