Przejdź do treści
DUSSELDORF 17.06.2024
MECZ I RUNDA GRUPA D MISTRZOSTW EUROPY 2024: AUSTRIA - FRANCJA --- FIRST ROUND GROUP D UEFA EURO 2024 MATCH: AUSTRIA - FRANCE
KYLIAN MBAPPE  KONTUZJA
FOT. PIOTR KUCZA/400mm.pl

Euro 2024

Zwrot akcji ws. Mbappe! Francuz jednak szybciej powróci na boisko

Kylian Mbappe złamał nos w pierwszym meczu fazy grupowej Euro 2024 przeciwko Austrii. Udział Francuza w Mistrzostwach Europy stanął pod znakiem zapytania. Wszystko jednak wskazuje na to, że nowy nabytek Realu Madryt nie będzie musiał długo pauzować.

Jan Broda

  • Początkowo prognozowano, że Mbappe powróci na boisko najwcześniej dopiero na mecze fazy pucharowej. Okazuje się jednak, że gwiazda reprezentacji Francji wcale nie będzie potrzebować dłuższej przerwy.

Stan zdrowia Mbappe poruszył na konferencji prasowej przed spotkaniem z Holandią selekcjoner Trójkolorowych Didier Deschamps.

– Mogę potwierdzić, że Kylian Mbappe czuje się lepiej i wszystko rozwija się dobrze, aby był dostępny w piątek. Zmierza to we właściwym kierunku – przekonywał Deschamps.

Francja zmierzy się z Holandią w piątek 21 czerwca. Cztery dni później, we wtorek 25 czerwca, wicemistrzowie świata podejmą w Dortmundzie reprezentację Polski na zakończenie fazy grupowej.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024