Przejdź do treści
KSIAZENICE  17.06.2024
TRENING PILKARZY LEGII WARSZAWA  LEGIA WARSAW PLAYERS OPEN TRAINING SESSION
GONCALO FEIO  JACEK ZIELINSKI
FOT. MARCIN SZYMCZYK/400mm.pl

Polska Ekstraklasa

Znany trener nowym asystentem Goncalo Feio w Legii Warszawa [INFO PN]

Goncalo Feio będzie miał nowego asystenta w swoim sztabie w Legii Warszawa. Według informacji PN, Grzegorz Mokry został nowym pomocnikiem portugalskiego szkoleniowca.

Paweł Gołaszewski

W Legii Warszawa trwają wzmocnienia nie tylko kadry zawodników, ale także sztabu szkoleniowego pod przywództwem Goncalo Feio. Jak się dowiedzieliśmy, nowym asystentem trenera został Grzegorz Mokry. W ostatnim sparingu Legii z Odrą Opole, 39-letni szkoleniowiec oglądał mecz w towarzystwie pierwszego trenera warszawskiego zespołu.

Mokry ostatni raz angaż miał w Podbeskidziu Bielsko-Biała, jednak w śląskim klubie był zatrudniony raptem trzy miesiące. Wcześniej pełnił funkcję pierwszego trenera w Miedzi Legnica oraz Wigrach Suwałki.

Jakiś czas temu informowaliśmy też, że ze sztabem trenerskim Legii pożegnali się Alex Trukan i Przemysław Małecki. Obaj asystenci dołączą do Udinese i sztabu Kosty Runjaicia.

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Piotr
Piotr
23 czerwca, 2024 03:17

mam nadzieję że porażki Feio, Zieliński weźmie na klatę, i pożegna się z Legią razem z nim , Runaic był świetnym trenerem, Feio wypił jego piwo , zobaczymy jak będzie warzył własne, mam nadzieję że Zieliński okaże się mężczyzną, i przyjmie to co sam stworzył na swoją klatę

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024