Dyrektor sportowy Barcelony, Andoni Zubizarreta, oznajmił, że trener Pep Guardiola przedłuży kontrakt z klubem 22 lutego. Nowa umowa ma dotyczyć sezonu 2011/2012.
Dotychczasowy kontrakt szkoleniowca wygasał z końcem obecnego sezonu, a sam Guardiola przyznawał, że nie chce podpisywać długoterminowej umowy, by mieć motywację do dalszego rozwoju. Ostatecznie ustalono, że kontrakt zostanie przedłużony o kolejny sezon, a jego podpisanie nastąpi 22 lutego o 13:30. – Rozmawialiśmy z Pepem i stwierdziliśmy, że to będzie spokojny tydzień, a poza tym ten termin pasuje prezesowi Sandro Rosellowi. Zarówno dla Guardioli, jak i dla nas bardzo ważne było usiąść i spokojnie porozmawiać. Wiedzieliśmy, że Pep chce zostać, bo zawsze to powtarzał. Zdajemy sobie sprawę z wartości, jakie prezentuje jako trener – powiedział Zubizarreta.
Media: Ter Stegen uda się na kolejne wypożyczenie! Utytułowany klub ściąga Niemca
34-latek ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w katalońskiej Gironie. Teraz wraz z jej trenerem uda się do Ajaxu Amsterdam w ramach kolejnego transferu czasowego.
Real postawi ultimatum klubowi Serie A! W przeciwnym wypadku talent wróci do Madrytu
Zanosi się na to, że do Realu Madryt po 2 latach wróci młoda gwiazda, uczestnik tegorocznych mistrzostw świata. Jego obecny pracodawca będzie miał jednak możliwość wykupienia go.