Zinedine Zidane po zakończeniu sezonu pożegna się z Realem Madryt – donosi „Marca”. Słynny Francuz chciałby spróbować swoich sił w prowadzeniu jakiegoś klubu, a na Estadio Santiago Bernabeu nie ma takiej możliwości. Real Madryt składa kondolencje – KLIKNIJ!
Z informacji hiszpańskiej prasy wynika, że Zidane spotkał się z prezydentem Realu Florentino Perezem, a ten dał mu „zielone światło” i pozwolił na odejście. Docelowo, zebrane w najbliższej przyszłości doświadczenie ma pozwolić Francuzowi na to, by za kilka lata już samodzielnie poprowadził on ekipę Królewskich.
Gdzie w lecie trafi Zidane? Najpoważniejszym kandydatem do jego zatrudnienia wydaje się AS Monaco. Mistrz świata z 1998 roku miałby zastąpić tam Claudio Ranieriego.
Były piłkarz Barcelony opuszcza Hiszpanię! Zasili portugalskiego giganta
Clement Lenglet nie będzie dłużej graczem Atletico Madryt. Były zawodnik FC Barcelony wyjeżdża z Hiszpanii i uda się do Lizbony. Francuz podpisze trzyletni kontrakt z Benfiką.